Etiket arşivi: silikon popo resimleri

Silikon popo resimleri fotoğrafları silikon popo fotoları.

Kalça Popo Dikleştirme | Popo Estetiği Ameliyatı

Kalça Dikleştirme

Kalça EstetiğiKadın figürünün en önemli unsurlarından biri elbette kalçalardır. Dik, yuvarlak ve dolgun kalçalara sahip olmayı hangi kadın istemez ki… Günümüz kadınları, kıyafetlerinin içinde dik ve yuvarlak kalçaları ile çok daha alımlı olmak isterler. Aslında bu istek sadece günümüz kadınları için geçerli değil. Öyle ki, 19. ve 20. yüzyıl başlarında kadınlar, belirgin olmayan dar ve düz kalçalarını Viktorya tarzı eteklerin altına eklenmiş yastıklar ile daha dik ve dolgun göstermeye çalışırlardı. Oysa artık kalça dikleştirme ve kalça biçimlendirme (Buttock Augmentation) ameliyatları ile bu mümkün. Erkeklerin yüreklerini hoplatan Latin tipi, Brezilya tipi kalçalara sahip olmak hiç de zor değil. Artık sizin de plastik ve estetik cerrahi ile Jenifer Lopez tipi kalçalarınız olabilir.

Estetik ve plastik cerrahi dışında bazı yöntemlerle kalça dikleştirilmeye çalışılsa da hiçbiri gerçek anlamda sonuç vermez. Piyasada satılan ve mucize olduğu iddia edilen bazı ilaçlar ile bazı masajlar gibi…

İster ev hanımı ister ünlü olsun pek çok kadın düz, silik ve düşük kalçalardan kurtulmak için estetik cerrahların yolunu tutmaktadır. Gelişen teknoloji ve teknikler sayesinde artık plastik estetik cerrahi, birçok kadın için umut vericidir. Üstelik bu tip ameliyatlara sadece kadınlar değil, erkekler de ilgi göstermektedir. Silik ve küçük kalçalı erkekler de biçimli kalçalara sahip olmayı isteyip bıçak altına yatmaktadır.

Kalçalar yağ, kas ve deriden oluşmaktadır. En altta yer alan kemik dokusu tarafından desteklenmektedir. Kalçaların biçimi kişinin kemik ve kas yapısı ile alakalıdır. Fakat esas anlamda büyüklük ve hacimlilik yağ oranıyla bağlantılıdır. Mevcut olan bu yağın dağılımı ise kalçaların güzel ve estetik görünmesi açısından çok önemlidir. Bir diğer önemli unsur ise cildin kalitesidir.